Комитет

 

Атқарушы комитет

 

Шерил Гомез (Cheryl Gomez), қосалқы төраға
ExxonMobil

Джон Ричард Денис (John Richard Denis), қосалқы төраға
KMG

Магзум Мирзагалиев (Magzum Mirzagaliev), қосалқы төраға
Қазақстан Республикасының Энергетика инистрлігі

 

Джеффри Блейк Карфункл (Jeffrey Blake Karfunkle)
ҚазМұнайГаз

Тед Этчисон (Ted Etchison)
Теңізшевройл

Кенжебек Ибрашев (Kenzhebek Ibrashev)
KAZENERGY Association

Хироши Икеда (Hiroshi Ikeda)
INPEX

Балтабек Куандыков (Baltabek Kuandykov)
Meridian Petroleum

Гульнар Нугман (Gulnar Nugman)
ExxonMobil

Лукас Островски (Lukas Ostrowski)
Baker Hughes

Метью Сейджерс (Matthew Sagers)
IHS Energy

Арман Сатимов (Arman Satimov)
KAZENERGY Association

Игорь Шпуров (Igor Shpurov)
Пайдалы қазбалар қоры жөніндегі Ресейлік мемлекеттік комиссия

Винсент Спинелли (Vincent Spinelli)
ҚазМұнайГаз

Лука Вигнати (Luca Vignati)
Agip Karachaganak 

 

Бағдарламалық Комитет

 

Айжана Жүсіпбекова  (Aizhana Jussupbekova),  төраға
NCOC

 

Антон Аблаев (Anton Ablaev)
Schlumberger

Елена Амирханова (Elena Amirkhanova)
ERM

Олжас Бегимбетов (Olzhas Begimbetov)
Қазақ Мұнай және газ институты

Девид Блэкмор (David Blackmore)
Karatau Consulting

Антон Буров (Anton Burov)
Schlumberger

Натаниэль Камерон (Nathaniel Cameron)
Теңізшевройл

Муун Чаудри (Moon Chaudhri)
Теңізшевройл

Роберт Коссетти (Robert Cossetti)
Agip Karachaganak

Вильям Дункан (William Duncan)
Weatherford

Ахмед Эль-Баттави (Ahmed El-Battawy)
Schlumberger

Брайан Эванс (Brian Evans)
NCOC

Кевин Фонг (Kevin Fong)
Maersk

Александр Ивахненко (Aleksander Ivakhnenko)
Қазақ-Британ техникалық университеті

Франсуа Жугла (Francois Jugla)
Total

Грегори Кинг (Gregory King)
ExxonMobil

Майгуль Куанышкалиева (Maigul Kuanyshkaliyeva)
NCOC

Нинг Лиу (Ning Liu)
Теңізшевройл

Томас Локхарт (Thomas Lockhart)
Agip Karachaganak

Мауро Мартуфи (Mauro Martufi)
ENI

Майк Маккей (Mike Mckay)
Halliburton

Абзал Наримбетов (Abzal Narymbetov)
Eni Oil Co. Ltd

Марат Наурызгалиев (Marat Nauryzgaliyev)
NCOC

Майк Пиллоу (Mike Pillow)
Теңізшевройл

Антонина Романтеева (Antonina Romanteyeva)
WIPRO

Асель Салимова (Assel Salimova)
Baker Hughes 

Ильяс Саурбаев (Ilyas Saurbayev)
NCOC

Андреа Скотти (Andrea Scotti)
Agip Karachaganak

Жазар Токтаболат (Zhazar Toktabolat)
BG Group

Рахим Утеев (Rakhim Uteyev)
KMG Kashagan