Лист-вітання від Голови Конференції

Шановні колеги,

Від імені SPE, Виконавчого та Програмного Комітетів, я вітаю Вас на першій Конференції SPE з геології та розробки - East European Subsurface Conference - в Східній Європі, що відбудеться в м. Києв, Україна, 23-24 листопада 2021 року.

Захід проходитиме у час, коли нафтогазова галузь Східної Європи та Чорноморського регіону, набувають першочергового значення у якості Регіонального центру з розвідки та видобування, з його величезними ресурсами нафти і газу, потужним ринком, вигідним розташуванням та багатою історією галузі.

Зважаючи, що темою Конференції є "Розкриття нового ресурсного потенціалу Східної Європи та Чорного моря" ми представимо технічні знання найкращих світових фахівців, нові концепції розвідки, інновації та вдосконалення.

Організована НАК "Нафтогаз", регіональним лідером в галузі розвідки та розробки нафти та газу, Конференція передбачає 2 панелі для виконавчих керівників, присвячені "Оптимізації виконання проєктів" та "Розширенню нових інвестиційних можливостей", а також 2 технічні стріми із 30 презентаціями. Технічна програма Конференції зосереджена на темах, що включають опис колекторів, басейнове моделювання, візуалізацію сейсмічних даних, управління родовищами/збільшення вилучення (EOR/IOR), вплив цифровізації на вилучення ресурсів та управління життєвим циклом активів.

Конференція – це чудова можливість зустрітися та поспілкуватися з фахівцями та експертами нафтогазового співтовариства регіону, відкрити для себе нові галузеві технології та розробки, обговорити їх та поділитися власним досвідом.

Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати Вас в Києві в листопаді.

З найкращими побажаннями,

Отто Ватерландер
Головний виконавчий директор
Групи НАК "НАФТОГАЗ"